Тамада Київ, Бориспіль, Бровари, Вишгород, Обухів

Компанія «Melodyne» рада вітати Вас на нашому сайті!

Якщо Ви плануєте урочисту подію - ми об`язково допоможемо Вам у цьому!

   Всім нам хочеться, аби  навіть найменше свято стало яскравою подією в житті, котра запам`ятається надовго всім присутнім на святі. В цьому вам допоможе така людина як тамада Бориспіль, Київ, Бровари, Вишгород, Обухів. Звичайно, організувати тихе сімейне свято своїми силами цілком реально. Але, якщо мова йде про організацію масштабної події, яка відбудеться тільки один раз, варто замислитися про залучення професіоналів, які не тільки організують, але й проведуть святкування на найвищому рівні, ретельно продумавши все до найменших дрібниць.

   Івент-агентство «Melodyne» - це компанія талановитих, креативних і відповідальних спеціалістів, які готові зробити будь-яку подію феєричною та такою, що запам`ятається на багато років: сімейну, корпоративну, дитячу та багато інших в Києві, Броварах, Борисполі, Обухові, Вишгороді.

  Ми забезпечуємо:

  • індивідуальний підхід у складанні святкової програми;
  • оперативність, професіоналізм та відповідальність в своїй роботі;
  • широкий спектр послуг з організації і проведенні заходів;
  • доступні ціни на наші послуги.

   У творчому арсеналі нашого івент-агентства – жива музика на весілля або інші свята, відео- і фотозйомка, тамада, дискотека і шоу-програма. Окрім цього, ми займаємося декоративним оформленням залів та інших місць, які будуть вибрані Вами для проведення святкових подій.

   Наша компанія займається організацією та проведенням свят «під ключ» і надає окремі послуги, які можуть доповнити Ваше свято. Це, зокрема, проведення дискотеки, запрошення артистів із живою музикою на весілля, підбір місця для святкування, послуги ведучого-тамади, організація світлових та інших шоу.

   Наша команда вже понад 5 років працює у сфері надання івент-послуг. Ми пропонуємо Вам послуги з підготовки та проведенні днів народжень, весіль, ювілеїв, корпоративних заходів, презентацій та інших святкових подій. Івент-агентство «Melodyne» завжди враховує індивідуальні особливості та побажання клієнта відносно тематики та змісту свята, розробляє сценарій події, виходячи з інтересів, віку, соціального статусу аудиторії. Окрім іншого, наше агентство завжди прагне в точності відтворити всі побажання замовників щодо формату та насиченості розважальної програми. Наш професійний тамада зробить все, аби усі присутні почували себе невимушено в неповторній святковій атмосфері.

    Великий досвід у проведенні святкувань різних масштабів та щира любов до своєї професії дозволяють нам завжди знаходити оригінальні рішення для проведення різного роду урочистостей. Якщо Вам потрібна хорошая музика на весілля, новорічний корпоратив, послуги ді-джея для святкової дискотеки з живою музикою – компанія «Melodyne» стане надійним помічником для Вас. Наш регіон роботи – Київ, Бровари, Бориспіль, Обухів, Вишгород.

   Просто зателефонуйте нам або залиште заявку на сайті, і наші спеціалісти із задоволенням дадуть відповіді на усі Ваші запитання, які стосуються організації та проведення свят. Доповніть свою колекцію приємних вражень разом з нами!