Аніматор Бориспіль

Потрібен аніматор на дитяче свято в Борисполі?  Подивіться, що пропонує для дітей наше івент-агентство.  Перше, про що розповімо - куди ви можете замовити акторів.  Це дитячий день народження в кафе, в дитячому садку або школі.  Розваги з ростовими ляльками є не тільки дітям: у нас є заготовки цікавих програм для дорослих і можна недорого замовити аніматорів на корпоратив в офіс або ресторан.

 Другий важливий пункт, який цікавить батьків - які види програм є у дитячих аніматорів.  Перелічимо найбільш затребувані:
 Хімічне, кріо-шоу;
 Паперові шоу на вибір (глянсова кольорова високоякісний папір);
 Шоу мильних бульбашок;
 Програми за участю мультяшних героїв;
 На Новий рік, на Різдво і Пасху - проводимо майстер-класи зі створення іграшок на відповідну тематику.

 Деякі діти потребують особливого підходу, а змагання або швидкі конкурси їм не підходять.  Для таких діток ми складемо програму, яка відповідає їх інтересам - вам лише треба знайти час зустрітися, обговорити детально захоплення хлопців.

 Більше п'яти років ми займаємося організацією свят, знайомимо клієнтів з аніматорами, допомагаємо вирішувати організаційні питання і красиво оформляємо торжества.  Відгуки наших замовників - тільки позитивні, личка дітей, до яких на свято приходили аніматори - сяючі.

 Подивіться окремі фото свят в галереї сайту, там все зрозуміло без слів: непідробні, щасливі посмішки і безтурботна атмосфера.  Вартість дитячих аніматорів в Борисполі дізнавайтеся за телефонами, вказаними на сайті.  Бажаємо, щоб ваш свято вдалося на славу!