Аніматор Бровари

Телефони:

Аніматори на дитяче свято в місті Бровари принесуть захоплююче шоу і величезну радість.  Вони приїдуть в дитячий садок, до вас додому, в кафе або ресторан і створять неймовірну атмосферу веселощів.  Більше тридцяти видів програм є в заготовках у провідних.  Вони настільки відчувають дитячу аудиторію, що запросивши їх на дитячий день народження, на Новий рік, випускний з садка або початкової школи, ви констатуєте факт: "Свято вдалося на славу!".

 Для того, щоб здивувати ваших малюків і підлітків, аніматори підготували програми з хімічними дослідами, мильними бульбашками, костюмовані квести, спортивні та танцювальні змагання.  Дітей розважатимуть жителі загадкового міста Зоотрополіса, сніговик і сестри з "Холодного серця", Фіксікі, Аліса з країни чудес, Щенячий патруль, Леді Баг і казкові принцеси.  Для більш старших учасників торжества аніматори проводять захоплюючі шпигунські квести, селф-джинс-паті, диско-паті, гавайські вечірки.

 Подання з мильними бульбашками - розвага до 30 хвилин, де маленькі іменинники дивуються різними формами та розмірами райдужних кульок, побачать кулі, наповнені димом, побувають в прозорій пінної оболонці.
 У науковому шоу все кипить, вирує, змінює колір, горить і світиться кольоровими вогниками.  У дітей просто захоплює дух від таких експериментів.  Досліди проводяться з водою, безпечним вогнем і сухим льодом.  А найбільше хлопцям подобається ці "цікаві штуки" тримати в своїх руках.
 Паперове шоу - це витівки в розсипи декількох десятків кілограмів яскравого паперу, якій кидаються і падають як в райдужну перину.  Діти в супроводі веселої музики можуть дуріти, поринаючи в гори кольорових смужок.
 Святковий Кенді-бар - стіл з частуваннями, де кожна дитина підходить і вибирає вподобаний тістечко, цукерку, шматок торта або іншу солодкість.

 Провідні дитячих свят готові розважити і дорослих.  Ви можете недорого замовити корпоратив, день народження або тематичні вечірки за складеним для вас сценарієм.  Перед початком свята аніматори оформлять зал повітряними кулями, квітами, яскравою тканиною.  За окремим замовленням оформлять гарний тематичний куточок для фотографування.

 Дитячі аніматори в Броварах - це професіонали казкового світу.  Щасливе диво, яке вони створюють для дорослих і дітей дивіться на фото в нашій галереї.  Замовити послуги і дізнатися вартість на конкретний свято - за телефонами на сторінці.