Аніматор Буча, Ірпінь

Аніматори на дитяче свято в містах Ірпінь і Буча - це класні команди, які не просто проводять час з дітьми, вони реально запалюють!  На дитячий День народження або на корпоратив для дорослих, на будинок або в дитячий садок, на виїзд в парк або в ресторан - вони завжди в повній готовності жартувати, влаштовувати творчі вечірки, запальні конкурси та веселі танці.

 Якщо у вас намічається свято для самих маленьких - запропонуємо вам образи Свинки Пеппі, Міньйон, Бетмена і Супермена, принцеси Белль, ведмедики Тедді, черепашок Ніндзя і Трансформерів.  Аніматори на день народження можуть «захопити» з собою величезних зайця, панду чи інших ростових ляльок і створити для дітей неймовірно казкову атмосферу.

 Для дітей від 7 років аніматори недорого складають програми-квести.  Для того, щоб вгадати з темою розваги, провідні пропонують батькам зустрітися і домовитися про улюблені книги, фільми, мультики.  Цікаві також майстер-класи для дітей.  Наприклад виготовлення кольорових, блискучих і ароматних Лізунов проходять «на ура» на святах і маленьких, і старших дітей.

 Виїзне караоке, смішні міми, мильні бульбашки, аквагрим на дитячих обличчях, цукерково-різнокольорові піньята - замовляйте будь-які сподобалися забави у наших аніматорів.  Ми втілимо в життя ваші найсміливіші і завзяті плани.

 А ще аніматори готують різні види хімічного шоу.  До 25 різних експериментом, де все горить, змінює колір і вибухає - захоплюють винуватців торжества і запрошених.  Не менш цікаві для дітей та дорослих LED-шоу.  Там яскраві світлодіодні костюми артистів в поєднанні зі світлодіодним реквізитом, грають усіма барвами веселки на темному тлі, створюючи відчуття справжньої феєрії.

 Дізнатися вартість, і замовити послуги аніматорів в містах Ірпінь, Буча можна за телефонами, вказаними на сторінках нашого сайту.  Тут же виставлені деякі яскраві фото з проведених дитячих свят.