Фото-відеозйомка - збереже пам'ять про Ваше свято.

 

20.jpg

Якщо Ви все ще роздумуєте над тим, чи варто знімати таку послугу як весільний фотограф або весільна відеозйомка, то ми скажемо: "Однозначно - так!" Адже весілля - це особисто Ваше свято, коли саме Ви, а не хтось інший в самому  центрі події і отримуєте найбільшу увагу з боку оточуючих.  Можливо, ви подумаєте: "Навіщо витрачати на це гроші?». І ми маємо на це безліч аргументів. Фото- і відеозйомка допоможе зберегти Ваші внутрішні відчуття і емоції в день весілля, адже цей день повинен запам'ятатися вам надовго. Як же приємно, що не  тільки пам'ятати про цей день, а й отримати можливість ще раз побачити його, ще раз пережити ті позитивні емоції, які супроводжували вас під час святкування. Поділитися ними зі своїми друзями і близькими, можливо навіть, зі своїми дітьми і новими знайомими. Згадати найнезвичайніші  і незабутні  аемие моменти.

 Так що, підхід до вибору фотографа і відео-оператора повинно бути ретельним.  В першу чергу - це повинен бути професіонал своєї справи, так як професійна зйомка здатна яскраво передати емоції молодят і подарувати незабутні враження після перегляду матеріалу.  Звичайно, перш за все професійний рівень фотографа або відеооператора - можна визначити ознайомившись з його портфоліо, напрямком роботи і обладнанням, яке вони використовують.  Ретельно подивіться якість і стилістику зйомки.  Можливо ви хочете, щось особливе, тоді вони повинні бути досить креативними, поцікавтеся в яких стилях вони працюють і здатні реалізувати ваші побажання, можливо Ви хочете не виступати за рамки і отримати матеріал в більш офіційному стилі.  А може, Ви хочете виїзну фото- і відеозйомку?

 Також, не забувайте, що починати пошук фотографа і відео-оператора потрібно якомога раніше, тому що найчастіше графік цих людей розписаний заздалегідь.  Знайшовши, чітко обговоріть ваші побажання, щоб вони змогли зняти саме ті неперевершені моменти на які Ви хочете зробити найбільший акцент.

21.jpg