Французький манікюр для наречених

18.jpg

Тема весільного манікюру буде в будь-який час актуальна, тому найкращим варіантом звичайно ж є французький манікюр для наречених. Цей манікюр, надає більше елегантності і ніжності образу. У цій статті Ви можете побачити деякі варіанти французького манікюру і вибрати на будь-який смак і стиль.

 Ще одна перевага, яке має цей тип манікюру, це те, що він ідеально підходить для всіх типів нігтів і дозволяє приховати недоліки. З таким манікюром будете знати, щоб візуально збільшити ніготь можна зробити білу окантовку кілька вже і акуратніше і навпаки якщо хочете зробити ніготь візуально менше, то потрібно приховати його більш широкосмугового білою лінією і дефект навряд чи буде помічений гостями або на фото, яке буде знімати весільний фотограф.

Всі ми знаємо, що французький манікюр складається з рожевого фону або фону нігтя і білої лінії на край нігтя, але набагато цікавіше виглядає манікюр якщо замість прямої лінії є лінія зигзаг. Це виглядає більш сучасно і також дуже елегантно.

Для найсміливіших наречених можна змінити колір білої лінії на інший колір, який поєднує в собі колір взуття або колір весільного букета, також можете грати і з товщиною лінії.

На сьогоднішній день не існує ніяких правил, кожна наречена і кожне весілля індивідуальна і незалежна, тому можна робити все те, що вам подобається без хвилювань за сприйняття і думка гостей. В цьому випадку з манікюром також. Якщо Вам подобається яскравий манікюр можна інвертувати кольору, але це тільки для найсміливіших.

Так само дуже часто можна побачити французький манікюр, в який додають і третій рядок, зазвичай в різні кольори. Це може бути й інший варіант, наприклад, якщо Ви дивлячись на французький манікюр хочете зробити його більш привабливим і зухвалим. Існує багато наречених, які вважають за краще трохи скрасити цей тип манікюру, додавши малюнки на один з пальців, зазвичай на безіменному, а також є варіант з невеликих малюнків на кожен палець, але це все залежить від Вашого смаку.

Є багато видів французького манікюру для наречених і одним з них є манікюр в якому замість ідеально рівною проведеної білої лінії, роблять розмиту. Ця процедура проводиться за допомогою губки, і в результаті виходить чудово і ексклюзивно.

Французький манікюр для наречених це ідеальний вибір, і як Ви вже дізналися є дуже багато варіантів. Не менш важливим є питання до якого майстру звернеться щоб манікюр виглядав красиво і бездоганно, але це вже інша тема.

Вид нігтів для дівчини і тим більше нареченої займає одне з найважливіших чинників, тому що руки постійно знаходяться на виду, тому дорогі дівчата, ніколи не економте на хорошому манікюрі і будьте завжди чарівні.
 

17.jpg