Як визначиться з кількістю гостей на весіллі?

 2.jpg

Визначиться з кількістю гостей на весіллі є одним з найбільш важливих пунктів в проведенні Вашого свята. Саме тому дуже важливо мати хорошу оцінку кількості гостей, які будуть присутні на весіллі, щоб вкластися в бюджет весілля. Відправлення іменних запрошень з проханням повідомити про присутність на заході - це кращий спосіб точно знати, скільки людей прийдуть на свято. Але є й інші способи визначити кількість гостей.

Ви повинні заздалегідь зменшити число очікуваних гостей, так як на сьогоднішній день це дуже великі витрати не тільки для молодят, але і для гостей, тому не всі можуть собі дозволити такі витрати на один день.
У витрати гостей входять: подарунки на дівич-вечір, мальчишник, гроші на дорогу, привітання в конверті або в вітальній листівці із запланованою сумою, букет квітів, зовнішній вигляд (покупка спеціально для свята відповідного наряду), перукар, візажист, і звичайно ж розтрати на конкурсах в процесі свята.
Використовуючи повну інформацію про кількість гостей, Ви будете орієнтуватися у витратах необхідної суми бюджету весілля складаючи меню і інші частини свята.

Також важливо визначиться з кількістю гостей на весіллі для того щоб вибрати ресторан або кафе, розраховувати при цьому кількість місць у ньому.

.3.jpg