Як правильно вибрати весільний подарунок

12.jpg


Як правильно вибрати весільний подарунок? Перед цим питанням стикаються багато запрошених на весілля своїх рідних, близьких, друзів або знайомих. Кожен хоче подарувати щось оригінальне і корисне для новоствореної сім'ї. Але на практиці це завдання виявляється не таким вже й простим.

   Весільні подарунки можна образно розділити на дві групи:
- ті, хто дарує;
- ті, кому дарують.


До першої групи можна віднести: батьків, родичів, друзів, знайомих, колег по роботі. Батьки, в основному, намагаються допомогти матеріально в організації весілля - накопичені кошти йдуть на підтримку молодої сім'ї. Родичі, друзі і знайомі дарують подарунки кожен в залежності від власного матеріального становища, інтересів майбутньої сім'ї або окремо взятої людини.Такими подарунками можуть бути гроші, побутова техніка, сертифікати та багато іншого. Колеги по роботі або керівництво компанії, де працює один із наречених, підходять до вибору подарунка більш масштабно і колективно узгоджено. Тобто, один подарунок від усієї компанії. Це може бути фінансова допомога, весільну подорож, допомога в будівництві тощо

До другої групи належать самі молодята. Тут може відбуватися як поділ при виборі подарунка, так і узагальнення їх смаків і загальних потреб або інтересів. Весільний подарунок нареченій повинен відрізнятися від загального або чоловічого більшою жіночністю і витонченістю. Весільний подарунок нареченому, навпаки, повинен розкривати всі сильні якості майбутнього сім'янина, його характер, силу духу і любов до своєї дружини. Подружжя так само можуть робити подарунки один одному .
Ще одним видом привітання, а не подарунком, є весільний подарунок пісня. Жива музика, як спосіб висловити свою повагу і пошану молодій сім'ї вже давно успішно зарекомендувала себе на багатьох видах урочистостей, включаючи і весілля.

Але яке привітання  може обійтися без прекрасного букета квітів. Тут уже все залежить від Вашої фантазії і можливості витратити певну суму грошей. Багато флористичні салони готові запропонувати стандартний варіант букета, або це може бути ексклюзивний весільний букет зібраний спеціально для Вас з найсвіжіших квітів. В такому випадку Ви можете бути впевненими, що подібного букета не буде ні в кого.

10.jpg