Весілля. Виїзна реєстрація або РАГС: що краще?

 svadba-nikita-viktoria-purple-modern-classic18jpg9176915-min.jpg Без сумнівів - класика завжди в моді. Але чи можемо ми перенести це поняття на таку подію як весілля? Відповідь може бути неоднозначною. З одного боку, класичними можуть бути обряди і традиції, з іншої - одяг і аксесуари.

   Але зараз ми б хотіли зупинити вашу увагу на одній з основних подій весільного дня, а саме розписи. Іншими словами - законному огляду Вашого браку. Як це часто відбувається, після подання заяви в ЗАГС, жених і наречена чекають призначеної дати їх розпису і вже під цей день планують усі інші гуляння, пишуть сценарій весілля, запрошують гостей, замовляють кортеж і інші дрібниці.

   Скажемо Вам, що це досить морочливо, оскільки хороші ивент-агенства або ресторани вимушені будуть Вам просто відмовити із за того, що на цю дату вони вже зайняті. Що ж робити у такому разі? Ось тут і варто відійти від "класики". Весь світ вже давно відмовився від банальної традиції розпису. Новим віянням за останні декілька років залишається вые