Весільна сукня - краса і практичність

 

15.jpg 


Весільна сукня, безсумнівно, було є і буде одним з найважливіших атрибутів і аксесуарів Вашого весілля. Його не можна назвати дрібницею або тим, на чому не варто загострювати увагу. Сукня нареченої, як і костюм нареченого - це дві центральні точки, на які Ви повинні зробити найбільший акцент.

Вибір весільного плаття для нареченої може зайняти не один день, місяць, а, іноді, і рік. Деякі дівчата малюють для себе в думці свій майбутній наряд ще за довгі роки до урочистої події, складаючи для себе певні стереотипи, смаки і бажання. Але з роками, як мода, так і переваги мають властивість змінюватися і це привносить певні корективи у виборі рішення про остаточний варіант такого наряду.

Деякі дівчата зупиняють свій вибір на класичному вбранні - це плаття білого кольору, низький поділ, що закриває туфлі, зі шлейфом або без нього. Так само плаття може бути прикрашене стразами, штучними каменями або квітами. Незамінним доповненням класичного весільного плаття є фата - вона служить покровом голови нареченої і за традицією не знімається до кінця весільного дня.

Останнім часом мода почала змінюватися, різні течії, тренди і бажання дівчини бути несхожою на інших в свій весільний день, призвело до того, що наречені почали шукати ексклюзивні рішення і звертатися до дизайнерів за допомогою у виборі весільного вбрання. У цьому є і великий плюс, на відміну від класичного весільного плаття, яке можна надіти всього один раз. Використовуючи нестандартні мислення і погляди, дизайнери готові знайти рішення для будь-якого клієнта.

Не варто забувати, що весільну сукню нареченої не може існувати окремо від костюма її обраного. У цьому випадку варто так само приділити належну увагу і вибору вбрання для нареченого. Молодят можуть об'єднувати як кольори їх нарядів, так і окремі аксесуари, що доповнюють їх образи і створюючи єдину картинку. Такими доповненнями можуть бути бутоньєрка нареченого, яка повинна поєднуватися з букетом нареченої.
Таким чином, продумуючи Ваші наряди, не варто зупинятися на образі тільки одну людину. Для фотографа і відео-оператора так само важливий цілісний і закінчений образ - це допоможе зробити їм неповторні кадри. Необхідно максимально об'єднати стиль Вашого весілля в одне ціле. Нехай це будуть невеликі елементи або доповнення, але саме вони зможуть виділити Вас і Ваш День як щось особливе, що запам'ятовується!

16.jpg