Весільні запрошення

1.jpg  


На той момент коли ви будете підписувати весільні запрошення ви вже повинні чітко визначитися з датою, місцем і часом проведення вашого весілля. Весільні запрошення є одним із засобів як здивувати ваших гостей, показавши що ваше весілля планується бути не схожим на всі інші і для цього потрібно буде вибрати оригінальні запрошення.

Ваше весільне запрошення повинно відображати не тільки індивідуальність вашої пари, але і передавати майбутній характер всієї весільної церемонії ,як барвистого свята.
Якщо ви хочете що б ваше запрошення було оригінальним, ви повинні вибрати оригінальну спільну фотографію, яка здивує всіх гостей і роздрукувати її на запрошенні. Зараз існує безліч фірм, які працюють в цій галузі і вони вам зможуть запропонувати безліч варіантів.Якщо у вашому архіві ви не знайдете відповідну на ваш погляд фотографію, попросіть вашого весільного фотографа що б він вам зробив ексклюзивний знімок. Так само що б додати оригінальності для запрошень ви можете використовувати висушене листя або квіти, це додасть їм романтичний характер. Якщо ви плануєте на вашому весіллі буде зроблений акцент на якомусь із видів квітів Ви можете підкреслити це в весільних запрошеннях. І не забувайте що запрошення так як і всі в весіллі повинно підкреслювати вашу індивідуальність.
Ще один з варіантів запрошень - це відео запрошення, Ідея полягає в тому що кожен гість отримує поштою DVD диск, конверт якого не повинен розкривати основну інформацію про запрошення щоб зберегти інтригу до того моменту поки він не подивиться вміст диску.