Тамада. Як вибрати кращого ведучого на весілля

   Незмінною складовою на Вашій урочистій події, а особливо, весіллі має стати хороший тамада. Ведучий на весілля, як правило, повинен відповідати Вашим критеріям  та смакам. Для когось це повинен бути чоловік, для когось – жінка або навіть дует. Але в усіх трьох випадках це повинні бути професіонали своєї справи. На цих людей покладається велика надія і відповідальність. За їхньою роботою на протязі всього вечора будуть слідкувати десятки очей та уважно слухати за тим, що вони говоритимуть, чим готові розважати гостей та молодят, і чи співпадає їх конкурсна программа з обіцинками, які вони дали при зустрічі, і чи залишитесь Ви задоволеними їхньою роботою загалом.

Весільний тамада – доволі цікава особистість. Він повинен мати відповідні якості, що розкривають цю людину та його професію. Сьогодні ми готові поділитися з Вами деякими з цих якостей:

 
   Впевненість -  людина, яка береться проводити будь-яке свято, повинна, як мінімум, орієнтуватис де і для чого вона знаходиться і що їй треба буде робити, тобто мати вже заздалегідь складений сценарій весілля.
  1. Гарна вимова – ведучий, який запинається, постійно  читає з листка, забуває, або й того гірше, плутає імена молодят - не є компетентним і покладає велику долю сумніву про успішність соєї подальшої репутації.
  2. Зовнішній вигляд – тамада повинен мати охайний завнішній вигляд, чистий костюм або сукню. Ведучий не повинен яскраво виділятися на загальному фоні гостей завдяки червоному піджаку чи зірці на голові, він повинен приваблювати увагу до себе своєю харизмою та гостротою розуму.
     
       Маленький підсумок, що Вам варто знати перед тим, як зробити звій кінцевий вибір на тій чи іншій людині в якості ведучого. В першу чергу, необхідно завчасно визначити список потенційних ведучих і домовитися з ними про зустріч. Хороший тамада ніколи Вам в цьому не відмовить, тому що при зустрічі Ви можете наживо поспілкуватися с людиною та дізнатися тамада він настправді чи ні. Під час зусрічі Ви можете скласти попередній весільний сценарій та побачити чи готовий ведучий відійти від стандартних запропонованих ним варіантів та взяти до уваги Ваші побажання.