Весільний фотограф Бровари, Бориспіль, Київ

   Працюю як весільний фотограф вже не один рік в таких містах як Бровари, Бориспіль, Київ. Фотографія для мене і хобі, і відпочинок, і філософія, і спосіб спілкування, і життя. Тому до кожної зйомки я ставлюся з хвилюванням та азартом, щоразу хочу зняти щось нове, навіть якщо сюжет той самий. І, як правило, це вдається!

Тел:  (093) 700-13-00, (098) 203-44-13

 

 

  

 

 

 

 

    Весільна зйомка – захоплююча по своїй суті. Через емоційну насиченість, різноплановість, багатство сюжетів і жанрів, що переплітаються у одному дні, А ще через неповторність. Адже весілля неможливо перезняти і всі ключові моменти мають бути знятими з першого разу і виглядати на фото бездоганно, навіть якщо насправді все було не так яскраво. В пам’яті має залишитись лише найкраще, адже зазвичай для наречених це найважливіший день у житті. А пам'ять цього дня зберігається у фотографіях, що передають атмосферу та настрій свята і на них значний вплив має саме весільний фотограф. Тому під час зйомки я завжди зібраний, в хорошому настрої і готовий передавати свій ентузіазм всім кого фотографую.
   Ціна в Броварах, Борисполі, Києві за мою роботу досить лояльна.

   У мене сучасний та індивідуальний підхід до зйомки – це «постановочний репортаж». При такій зйомці я режисую, а молодята лише залишається собою, показуючи свої справжні емоції та красу. Тобто, при такій зйомці виходять більш натуральні пози і цілком «репортажні» моменти, наповнені справжніми емоціями та почуттями. Щоб на фото було їх видно Ви повинні повністю довіритися весільному фотографу. Я завжди відчуваю як і коли краще втрутитись в ситуацію щоб направити зйомку в ефективне русло і вигідніше Вас показати, а коли краще просто ловити життєві моменти. Під кожне подружжя потрібен свій ритм і спосіб зйомки. При такій зйомці кожна пара індивідуальна і це одразу видно в результаті.

 Знімаю завжди швидко, з інтересом до кожного кадру і не жалкуючи зробити зайві дублі щоб добитись максимального результату. Приділяю велику увагу деталям. Кожен весільний день я відчуваю як свій власний і тому передаю ваші самі красиві та ніжні емоції і важливі моменти у незвичайних фотознімках. А всі фото у результаті об’єдную в індивідуальну фото історію, яка краще за все розповість про Ваше весілля і допоможе знову пережити найяскравіші моменти та красу цього дня.
 Кожна весільна пара крім основного замовлення завжди отримує невеличкий, але приємний бонус-подарунок :)

   Весільний фотограф - це людина, яка збереже Ваші найяскравіші емоції на все життя!