Виїзна церемонія Бровари, Бориспіль, Київ, Вишгород, Ірпінь

  Виїзна церемонія - це незабутній урочистий момент укладення ваших весільних обіцянок і можливість відійти від стандартів і тісних стін РАГСів.

Телефонуйте и бронюйте вільні дати просто зараз: 093 775 33 63, 096 255 39 75

  

   Весілля - це свято двох закоханих і готових прожити все життя разом людей, тому й церемонія повинна бути такою, якою Ви собі її уявляєте. Ви можете вибирати з безлічі варіантів - від місця проведення і часу до музичного супроводу і сценарію.

    Місце: затишний ресторан на околиці міста, мальовничі схили Дніпра, катер або маленька біла яхта. Або можна відчути себе птахом і спостерігати околиці з даху хмарочоса або під куполом повітряної кулі.

    Час: що можете бути більш романтичним ніж перший весільних поцілунок в променях вранішнього сонця або момент коли небо вкрите килимом з яскравих виблискуючих зірок.

    Музичний супровід виїзної церемонії: сучасне і танцювальне, класичне і стримане; діджей або струнний квартет, вокаліст або саксофоніст.

    Сценарій виїзної церемонії вимагає до себе особливої уваги. Наш творчий колектив допоможе Вам у його складанні в будь-якому стилі і на будь-яку тематику: класична, українська, європейська, тематична та інше. Так само для Вас наші фахівці, серед яких: флористи і декоратори готові оформити місце проведення; музиканти та ведучі подбають про сценарій і музичному супроводі. Тому що Ви, дорогі молодята, в цей момент повинні насолоджуватися новими яскравими емоціями, а всі клопоти ми беремо на себе!

    Виїзну церемонію ми можемо провести в таких містах як Київ, Вишгород, Бориспіль, Бровари, Обухів, Ірпінь, Боярка.