Ви вже сказали так, тепер що ж далі?

  6.jpg

1. Один з перших - це повідомити про своє щасливе  рішення своїх батьків після того друзям і тільки тоді починати планувати. Але з чого ж почати?

2. Створити бюджет. Це дуже важливий пункт для організації весілля, так як на його основі будуть сформовані інші пункти.


3. Виберіть дату та час. Іноді пари вибирають саме ту дату свого весілля коли розписалися їхнє батьки, або коли у вас відпустка тощо ...


4. Вирішити який тип весілля Ви хочете: це буде виїзна церемонія, шикарний ресторан, жива музика, безліч гостей або просто розпис в одному з прекрасних замків Праги.

5. Узгодьте і домовтеся з місцем проведення Вашого вінчання. Це дуже важливо, тому що багато церков схиляються записувати на вінчання за шість місяців до дати, яку ви вибрали для вашого весілля.


6. Відокремте місце для отримання. Одного разу маючи церква відокремте місце отримання. Важливо, щоб це була також одна з перших речей, які вони вибирають, щоб уникати не шукати місце в даті, яке вже вони вибрали.

7. Зробіть список гостей. Ваш список повинен складати саме тих гостей, яких Ви конкретно хотіли б бачити на своєму весіллі, тому що іноді маючи початковий список в який Ви включаєте всіх кого знаєте, не завжди буде можливість вкладеться в бюджет заходу і потім молодята в суєті починають робити більш "реальний " список. Так ось щоб уникнути зайвих турбот варто відразу це продумати.

8. Контактуйте з постачальниками. Потрібно також зробити список усього, що потрібно для організації весілля, а це може бути на Ваш вибір і прикраса живими квітами (послуги флориста), прикраса залу повітряними кулями, тамада, жива музика, ді-джей, і т.д. Важливо знати, що від усього перерахованого вище буде залежати проведення Вашого свята.

9. Весільне вбрання. Вам варто продумати свій стиль і образ, в якому Ви б хотіли провести свій незабутній і найщасливіший день. Для цього, потрібно починати дивитися і шукати бажаний наряд в магазинах, журналах, і звичайно ж інтернеті. Потрібно заздалегідь визначитися і вибрати наряд, який Вам підходить і шалено подобається, бажано за півроку до дати проведення торжества, для абсолютної гарантії і спокою в цій нелегкій справі.

10. Вибрати стиль і колірну гаму для весілля. Є багато різних стилів проведення весіль, це може бути наприклад весілля в мексиканському стилі, весілля в силі ретро і т.д., до якої згідно з цим Ви вибираєте колір. Такі весілля більш яскраві і запам'ятовуються, але вибирати тільки Вам.

7.jpg