Вибір музики для весілля

13.jpg

Ось і наближається час Вашого весілля. Здавалося б все домовлено, складений список гостей, замовлений ресторан, узгоджений сценарій з ведучим. І у всій цій метушні Ви намагаєтеся нічого не упустити. Але як би не було, однією з важливих задач, яку варто вирішити ще до початку Вашого свята - це вибір музики для весілля.

Музиканти на весілля, як їх називають, покликані створити і заповнити одну з найважливіших частин весільного дня - застілля. Будь то діджей, вокаліст або кавер-група - на них покладено велику відповідальність за музичний супровід торжества. Без діджея або звукорежисера неможлива правильна озвучка ведучого, підбір музики для конкурсів, забивання та різні виходи. Так само діджей повинен бути оперативним і стежити за найменшими змінами на танцполі, сигналами ведучого і проханнями гостей.
Музика на весілля є питанням досить слизьким і передбачити реакцію гостей і їх побажання практично неможливо. Для того, що б не виникали незручні ситуації і неузгодженості, варто заздалегідь обговорити питання підбору музики для Ваших гостей з діджеєм або групою. Якщо у варіанті з діджеєм все набагато простіше, через величезну музичної бази, то у варіанті з кавер-групою варіанти композицій обмежені їх трек-листом, який сфокусований на стилістиці їх виконання. В даному випадку Вам варто замовити ті композиції, які Ви б хотіли почути під час застілля або танцювальної програми.

Ще однією особливістю до доповнення роботи діджея може бути запропонована жива музика на весілля. Виконавцем може бути, як сам діджей або провідна, так і окрема людина. В основному, живий вокал або сольне виконання композиції на музичному інструменті коштує дешевше, ніж повноцінна група, тому більшість молодят віддають перевагу саме цьому варіанту.

.14.jpg