Оформлення залу Київ, Бровари, Бориспіль

Оформлення весілля в Києві, Броварах або Борисполі - це найперше, на що звертають увагу всі гості, звичайно, після нареченого і нареченої, коли приходять замість святкування весілля.

Компанія «Melodyne» може недорого запропонувати прикраси залу і оформлення тканинами весіль в Броварах, Києві та Борисполі різними трендовими кольорами. Декор приміщень на весілля, День народження, на випускний. Одним з основних напрямків нашої компанії також є і оформлення виїзної церемонії. У нас є величезний вибір кольорової гами для декору під стиль Вашого свята і ціна Вас приємно порадує. Оформлення тканинами весіль і декор залу можливо в таких кольорах: бірюзовий, синій, золотий, червоний, фіолетовий, рожевий, кораловий, малиновий, салатовий, шампань.

   

Фон за молодятами Київ, Бровари, Бориспіль - це один з найважливіших елементів в святковому декорі Вашого весільного заходу.

    Фон весільний розташований за молодими і є центром уваги всіх гостей і звичайно в першу чергу винуватців торжества і тому на цьому абсолютно не потрібно економити

Тел: 093-775-33-63, 096-255-39-75

   Чохли на стільці в Києві, Броварах, Борисполі, Вишгород є важливим елементом в декорі будь-якого урочистого заходу.

    На сьогоднішній день дуже популярні тематичні свята в різних колірних гаммах.
Компанія «Меlodyne» надає варіанты в оформленні стільців.

 

Тел: 093-775-33-63, 096-255-39-75

      Весільна арка в Києві, Борисполі та Броварах - це головний і дуже важливий елемент декору Вашого свята. Здійснити замовлення недорого на весільну арку Ви зумієте на сайті компанії «Melodyne», де розміщені фото різних видів оформлення нашими фахівцями святкових заходів.

  Тел: 093-775-33-63, 096-255-39-75