Статті

Тамада на весілля

Без перебільшення весілля - це всіма улюблене свято, до якого завжди грунтовно готуються, який планують з особливим трепетом і бажанням зробити все просто ідеально. Сучасне весілля відрізняється ще й тим, що вона, як правило, проводиться з численними шоу-елементами, що дозволяють створити романтичну і зворушливу атмосферу.

Тамада на корпоратив, юбілей.Хорошій тамада дешево - це реально!

Незалежно від того, яке свято ви плануєте, можна впевнено сказати, що завдання це не з легких. По-перше, організатору заходу хочеться догодити всім гостям. По-друге, завжди є бажання організувати щось незвичайне. По-третє, ніхто не виключає прагнення відсвяткувати важливу подію без зайвих грошових витрат.

Тамада на ювілей. Як зробити правильний вибір.

Ювілей - свято особливу значущість. Тут і підхід, і масштаб, і підготовка повинні бути дещо іншими, ніж на звичайний день народження. Періодичність такого торжества 5-10 років. За цей період в житті ювіляра багато чого змінюється: він стає старше, мудріше, щасливіше і багатше. Змінюється його коло спілкування і інтереси, смаки і переваги. Все це потрібно врахувати при складанні списку гостей, місця проведення, вибору кухні та напоїв. Особливу увагу варто приділити ведучому свята і музикантам.

Організація весілля

З чого починати, або як правильно організувати весільні приготування? Зовсім недавно Ваша улюблена друга половинка зробила вам надзвичайна пропозиція - об'єднати Ваші серця і прожити це життя разом, пліч-о-пліч, насолоджуючись кожним щасливим моментом і підтримуючи один одного в будь-якій ситуації! Тепер Ваші душі переповнюють світлі і неповторні почуття щастя, безмежної любові, радості і тепла, можливо навіть, трепетні переживання від раніше невідомого вам статусу - "Заручині"

Фото-відеозйомка - збереже пам'ять про Ваше свято.

Якщо Ви все ще роздумуєте над тим, чи варто знімати фото- і відеозйомку, то ми скажемо: "Однозначно - так!" Адже весілля - це особисто Ваше свято, коли саме Ви, а не хтось інший в самому центрі події і отримуєте найбільшу увагу з боку оточуючих.

Французький манікюр для наречених

Тема весільного манікюру буде в будь-який час актуальна, тому найкращим варіантом звичайно ж є французький манікюр для наречених. Цей манікюр, надає більше елегантності і ніжності образу. У цій статті Ви можете побачити деякі варіанти французького манікюру і вибрати на будь-який смак і стиль.

Весільна сукня - краса і практичність

Весільна сукня, безсумнівно, було є і буде одним з найважливіших атрибутів і аксесуарів Вашого весілля. Його не можна назвати дрібницею або тим, на чому не варто загострювати увагу. Сукня нареченої, як і костюм нареченого - це дві центральні точки, на які Ви повинні зробити найбільший акцент.

Вибір музики для весілля

Ось і наближається час Вашого весілля. Здавалося б все домовлено, складений список гостей, замовлений ресторан, узгоджений сценарій з ведучим. І у всій цій метушні Ви намагаєтеся нічого не упустити. Але як би не було, однією з важливих задач, яку варто вирішити ще до початку Вашого свята - це вибір музики для весілля.

Ви вже сказали так, тепер що ж далі?

1. Один з перших - це повідомити про своє щасливе рішення своїх батьків після того друзям і тільки тоді починати планувати. Але з чого ж почати? 2. Створити бюджет. Це дуже важливий пункт для організації весілля, так як на його основі будуть сформовані інші пункти.

Як правильно вибрати весільний подарунок

Як правильно вибрати весільний подарунок? Перед цим питанням стикаються багато запрошених на весілля своїх рідних, близьких, друзів або знайомих. Кожен хоче подарувати щось оригінальне і корисне для новоствореної сім'ї. Але на практиці це завдання виявляється не таким вже й простим. Весільні подарунки можна образно розділити на дві групи: - ті, хто дарує; - ті, кому дарують.

Як визначиться з кількістю гостей на весіллі?

Визначиться з кількістю гостей на весіллі є одним з найбільш важливих пунктів в проведенні Вашого свята. Саме тому дуже важливо мати хорошу оцінку кількості гостей, які будуть присутні на весіллі, щоб вкластися в бюджет весілля. Відправлення іменних запрошень з проханням повідомити про присутність на заході - це кращий спосіб точно знати, скільки людей прийдуть на свято. Але є й інші способи визначити кількість гостей.

Весільні запрошення

На той момент коли ви будете підписувати весільні запрошення ви вже повинні чітко визначитися з датою, місцем і часом проведення вашого весілля. Весільні запрошення є одним із засобів як здивувати ваших гостей, показавши що ваше весілля планується бути не схожим на всі інші і для цього потрібно буде вибрати оригінальні запрошення.

Весілля. Виїзна реєстрація або РАГС: що краще?

Без сумнівів - класика завжди в моді. Але чи можемо ми перенести це поняття на таку подію як весілля? Відповідь може бути неоднозначним. З одного боку, класичними можуть бути обряди і традиції, з іншого - одяг і аксесуари. Але зараз ми б хотіли зупинити вашу увагу на одній з основних подій весільного дня, а саме розпису. Іншими словами - законному огляду Вашого шлюбу.

Календар підготовки до весілля

Уже відомо, що підготовка до весілля не така проста задача. Реєстрація та навіть будь-які дрібниці - це дійсно призводить до неймовірних витрат часу. Ми хочемо Вам запропонувати, як крок за кроком скласти календар підготовки до весілля.

Ведучий на Новорічний Корпоратив Київ, Бровари, Бориспіль,Вишгород, Ірпінь

 Ведучий на Новорічний Корпоратив Київ, Бровари, Бориспіль,Вишгород, Ірпінь,Обухів   – це подія, коли співробітники компанії святкують знаменну подію своєї фірми, професійний       свято, день народження співробітника чи керівника. Корпоратив – подія специфічного характеру, адже присутня велика кількість малознайонайомих між собою людемих або, іноді, і зовсім назнайомих

Наші контакти:

(093) 700-13-00, (096) 258-52-40