Тамада (Київ, Бровари, Бориспіль, Вишгород, Обухів,)

  Місто: Бровари, Бориспіль, Київ, Вишгород, Ірпінь

   Ціна: від 2000 грн

   Я, тамада-ведуча Вікторія, з величезним задоволенням пропоную послуги тамади-ведучої в Броварах, Борисполі, Вишгороді та Києві, на Вашому святі. Якщо Ви плануєте красиву і веселу весілля, незабутній випускний, запам'ятовується ювілей або цікавий і насичений невеликої корпоратив, то це саме те що Вам потрібно. 

 

 

  Місто: Київ, Бровари, Бориспіль, Вишгород

   Ціна: договірна

  Добридень! Я - неймовірно креативний ведучий усіх урочистих заходів, тому пропоную професійне проведення і виконання наживо улюблених композицій на різних урочистостях : весілля, корпоративы, вечірки, ювілеї і так далі. Створити атмосферу Вашого свята і задати правильний настрій запрошеним гостям зможе тільки досвідчений ведучий, який зможе зробити Ваше свято дуже романтичним і неймовірно яскравою подією усього Вашого життя.

 

 

  Місто: Бровари, Бориспіль, Київ, Вишгород, Ірпінь

   Ціна: договірна

   Добридень, мене звати Анна. З задоволенням стану ведучою на Вашому святі, будь то:
весілля, ювілей, день народження, корпоратив - справлюсь з будь-чим! Бажаєте щоб Ваше свято стало особливим? Тоді я готова допомогти Вам в цьому.

 

 

  Місто: Бровари, Бориспіль, Київ, Вишгород, Ірпінь

   Ціна: договірна

   Вітаю, дозвольте представитися, я ведучий Андрій - до Ваших послуг!
Уже не перший рік займаюся проведенням різних заходів і з упевненістю можу сказати, що мої клієнти завжди задоволені результатом.

 

 

 

  Місто: Бровари, Бориспіль, Київ, Вишгород, Ірпінь

   Ціна: від 2000 грн

   Доброго дня )) Я Тамада - ведуча і організатор свят! Весілля, хрестини, ювілеї, дні народження, новорічні корпоративи, випускні вечори, дитячі свята! Індивідуальний підхід, цікава і запальна програма, відсутність жартів "нижче пояса"! Зробимо Вам свято яскравим і незабутнім! Телефонуйте, дізнавайтеся та бронюйте вільні дати

 

 

  Місто: Київ, Бровари, Бориспіль, Вишгород

   Ціна: від 1200 грн

  Доброго дня! Мене звати Анна. Я пропоную послуги ведучої на всі визначні події, які відбуваються у Вашому житті, а саме: весілля,ювілеї, дні народження, родини, хрестини та ін.

 
 
 
 
 

  Місто: Бровари, Бориспіль, Київ, Вишгород, Ірпінь

   Ціна: от 2000 грн

   Вітаємо Вас! Мене звати Руслан – ведучий-тамада в Києві та Київській області. Маю великий досвід проведення весіль, ювілеїв, днів народжень та інших корпоративних свят. Актор-пародист, організатор концертних турів та корпоративних заходів – це все про мене. Як тамада маю чудові вокальні здібності, цікаві конкурсні програми, казки, незабутні пародії на відомих артистів, співаків та політиків. Вас чекатимуть запальні танці, цікаві новинки та оригінальна шоу-програма.

 

border: 5px solid white; box-shadow: 2px 1px 3px rgb(214, 214, 214); width: 165px; height: 248px; margin: 5px 10px; float: left; border-width: 5px; border-style: solid;    Місто: Бровари, Бориспіль, Київ

    Ціна: від 1500 грн 

   Мене звати Ярослав. Я ведучий Бровари, Бориспіль, Київ  -тамада весільних, корпоративних та інших незабутніх і яскравих свят, актор, журналіст, учасник проектів «Танцюють всі», «Україна сльозам не вірить». . Мій коник - це молодий запал, легкість, невимушеність, почуття гумору, креативність і чарівна посмішка))))

 

 

Тамада на свадьбу, юбилей, Киев  Місто:  Київ

   Ціна: від 1500 грн

   Ведуча на корпоратив, тамада на весілля у Києві, майстер організації та проведення урочистостей на високому рівні, фахівець гарного настрою. Займаюся організацією та проведенням урочистостей, весіль, корпоративів та ювілеїв.

 

 

 

  Тамада-ведущая Ирина  Киев, Борисполь, Бровары, Вышгород, Обухов, Ирпень

   Місто: Київ, Бориспіль, Бровари, Вишгород, Обухів, Ірпінь

    Ціна: від 1500 грн

   Я рада вітати Вас на моїй сторінці. Усім відомо, що запорука хорошого свята і настрою це робота професійного тамади-ведучого і Ви потрапили саме в точку!

 

 

 

   Місто: Бровари , Київ

   Ціна: договірна

   Тамада Бровари, Київ на весілля, ведуча на ювілей і день народження, ведуча на випускний. Маю великий досвід в проведенні весіль, ювілеїв, днів народжень, випускних, копоративів.

 

 

 

   Місто: Київ, Бровари

   Ціна: договірна

   - більше 5 років досвіду роботи в сфері святкових послуг;
- проведення свят українською, російською та французькою мовами;