Відеооператор Бровари

Замовити відеозйомку весілля в Броварах вам допоможе каталог на сайті нашого івент-агентства.  Майстри, які професійно знімають відео по кілька років, створять дійсно казкову картину вашого торжества.  love-story, весільний кліп або фільм, репортаж або музичний кліп - можна недорого замовити будь-відеопродукт.  Деякі оператори також запропонують створення SDE-кліпу - це зйомка і монтаж в день торжества для показу гостям на великому екрані.  Також є послуга аерозйомки на годину з використанням квадрокоптера.

 Молодятам також пропонуємо замовити love story, або «Історію знайомства», які зворушливо продемонструють всю романтичність розвитку відносин.  Що стосується дня весілля - тут варіантів безліч.  Можна зняти тільки урочисту частину і прогулянку в парку.  А можна зробити ролик, який включає збори нареченої, розпис, прогулянку і бенкет.  Як то кажуть, на смак і колір ...

 Але зараз вже недостатньо просто зробити монтаж відео весілля.  Більш цікаво дивитися роботу зі спецефектами.  Тому, крім основної зйомки на весілля, відеооператори пропонують додаткові послуги, які поліпшать відеоролик, зроблять його унікальним і насиченим.  Це такі послуги:
 корекція;
 відеомонтаж (в Adobe Permier, Sony Vegas і ін. програмах);
 накладення звуку;
 вставка титрів;
 застосування футажами - шаблони, завдяки яким відео робиться більш видовищним (анімований фон, шаблон з текстом, інші спецефекти);
 тиражування - запис на DVD-диски для гостей або родичів.

 Завдяки сучасним технологіям, спецефектів і додаткових джерел світла, весільний відеооператор в Броварах зробить ваш ролик просто ідеальним.  Вартість послуг відеозйомки різна.  Ознайомившись з портфоліо наших відеооператорів можна знайти відеооператора, «близького по духу», телефонуйте за вказаними телефонами.  Послуги відеооператора також включають зйомку ювілею, випускного, хрестин та інших свят.